TAURON CUP

TAURON CUP V Mistrzostwa Polski Energetyków w Kolarstwie Szosowym

TAURON Polska Energia oraz Lang Team mają zaszczyt zaprosić na TAURON CUP V Mistrzostwa Polski Energetyków w Kolarstwie Szosowym, który odbędzie się w ramach TAURON Tour de Pologne Amatorów 10 sierpnia 2018 roku w BUKOVINA Resort.

W TAURON CUP mogą uczestniczyć osoby aktualnie zatrudnione w firmach z szeroko rozumianej branży energetycznej (tj. elektrownie, elektrociepłownie, spółki dystrybucyjne, zaplecze produkcyjno-usługowe).

Aby wziąć udział w TAURON CUP, należy zarejestrować się na stronie https://www.rejestracja.langteam.com.pl/ . Podczas rejestracji konieczne jest zaznaczenie okienka TAURON CUP V Mistrzostwa Polski Energetyków w Kolarstwie Szosowym. Po zarejestrowaniu i wybraniu klasyfikacji, należy uiścić opłatę na wskazany przez Organizatora rachunek bankowy. Istnieje również możliwość rejestracji przy starcie, warto jednak pamiętać że liczba miejsc jest ograniczona – o kwalifikacji do imprezy kolarskiej decyduje kolejność zgłoszeń.

TAURON CUP odbędzie się 10 sierpnia 2018 roku w ramach TAURON Tour de Pologne Amatorów, który wystartuje spod BUKOVINA Resort. Szczegóły w Regulaminie TAURON Tour de Pologne Amatorów.

Regulamin imprezy kolarskiej znajdą Państwo tutaj: Regulamin.